Tanıtım Yazısı


Hakkında:

1993 yılında Yalçın ailesinin tarafından kurulan şirketimiz akaryakıt,inşaat,lojistlik ve turizm alanında faaliyet göstermektedir. 200’ün üzerinde çalışanı ve 13 şubesi ile hizmet vermekte olup İlkeli ve azimli çalışmasıyla 30. yılında yıllık 1.500.000.000 TL ciro ya ulaşmış ve her geçen gün daha da büyümektedir. Bunun yanı sıra yıllık 5.000.000 adet müşteriye hizmet veren şirketimiz tek başına izmirin perakende akaryakıt ihtiyacının % 10 'ni karşılamaktadır. İnşaat alanında çeşitli yerlerde projeler geliştimekte olup günün koşullarına uygun sosyal donatılarla donatılmış akıllı binalar yapmaktadır. Bir çok kurum, kuruluş ve sosyal alanlardan ödül alan şirketimiz Çiğli vergi dairesine bağlıdır. kurulduğu günden itibaren vergi rekortmenleri sıralamasında sürekli ilk 3'te yer almıştır.

Değerlerimiz:

  • Müşteri odaklı
  • Dürüst ve şeffaf
  • Çalışanlarını sürekli geliştiren
  • Yenilikçi
  • Çevre ve topluma duyarlı
  • Yaratıcı
  • Dinamik

Vizyon


Bizi biz yapan etik değerlerimizle oluşturduğumuz sağlam zemini her zaman koruyarak şirketimizi büyütmeye devam ederken;

Geleceğe yön verecek sektörlerin aktif oyuncularından biri olarak Türkiye’de yeni üretim alanlarını geliştirmek. Şirketimizin merkezi İzmir’den başlayarak Türkiye’nin dört bir yanında geleceği şekillendiren şirketlerden biri olmak. Ülkemizin uluslararası arenada hak ettiği konuma ulaşmasında büyük katkı sağlamak.

Misyon


Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Müşterileri, çalışanları ve şirketin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Yönetim Kurulu


Seyhmus Yalçın
Şeyhmus Yalçın
Yönetim Kurulu Başkanı
Süleyman Yalçın
Süleyman YALÇIN
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Sadun Yalçın
Sadun YALÇIN
Yönetim Kurulu Üyesi
Ömer Azad Yalçın
Ömer Azad YALÇIN
Yönetim Kurulu Üyesi